Podélné řezání úzkých pásků

Úzké pásky mají uplatnění v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu jako nosiče součástek, v papírenském průmyslu třeba jako nastřelovací pásky pro počítadla archů.

 Z úzkých kotoučků (např. šíře 20, 30 mm, ...) ale i větších průměrů a  rolí přímo od výrobce materiálu vám vaše kotouče upravíme rozříznutím nebo ořezem na rozměry podle vašich potřeb.

                                                                                                                                                 

Kromě papíru a různých fólií zpracováváme také nerezovou síťku pro výrobu palivových filtrů.

Pro potřeby elektrotechnického, automobilového i jiného průmyslu dodáváme prokladové pásky dle požadavku zákazníka včetně zpracovávaného materiálu. Zpracováváme vysoce kvalitní papír vyrobený z dlouhých vláken celulózy, který zaručuje vysokou pevnost v tahu. Neobsahuje částice podporující korozi a je plně recyklovatelný.

 Primárně jsou to -  kraftové papíry bělené i nebělené

                                 -  ofsetové papíry

                                  - kraftový papír s izolační vrstvou PE

                                 - krepový papír

Úzké pásky lze použít v různých  oborech průmyslu jako nosiče součástek pro další zpracování nebo proklady zabraňující poškrábání kovových pásků pro rychloběžné střižné lisy.

Dle požadavku zákazníka jsme schopni dodávat i úzké pásky z PET fólií, HDPE fólií, hliníkových fólií , tissue materiálů.

Dokážeme se flexibilně přizpůsobit požadavkům zákazníků, ať jde o šíři, průměr nebo použitou  dutinku u výsledného kotouče. Zpracováváme i neobvyklý materiál zákazníka, rádi vyzkoušíme naše možnosti při specifických zadáních.

Případnou úpravou našich technologických postupů a i na základě dlouhodobého vývoje jsme schopni vždy nalézt vyhovující řešení.

 

Technické možnosti podélného řezání úzkých pásků:

 

Tloušťka materiálů: 0,02 mm - 2 mm (papír do gramáže 1000g/m2)

  Odvíjení Navíjení
šíře do 1600 mm od 2,5 mm
průměr do 1 300 mm max. do 810 mm (v závislosti na materiálu a šíři pásku)
průměr dutinky 70 (76) mm 12 mm - 76 mm (i speciální)