Grosshandel Verkaufsstelle

Náš STEPA tým

Petr Kylar

Petr Kylar

Obchodní zástupce pro prodej standardních produktů a zboží . Ve volném čase si rád zahraje stolní tenis.

+420 739 033 416

Mapa obchodní zástupci
Gabriela Studená

Gabriela Studená

Petrova asistentka pro prodej standartních produktů a zboží. Perfektně se orientuje v našem softwaru a napočkání loví statistiky všeho (ne)možného.

+420 463 033 119

Hledáme Nového OZ

Hledáme Nového OZ

Obchodní zástupce pro prodej standardních produktů a zboží. Když zrovna není na cestách u zákazníků, věnuje se autům a motorkám.

+420 603 165 469

Mapa obchodní zástupci
Jaroslava Kollertová

Jaroslava Kollertová

Pavlova asistentka pro prodej standardních produktů a zboží. Věnuje se také grafice a přípravě našich propagačních materiálů.

+420 465 323 935

Blanka Skalová

Blanka Skalová

Blanka je asistentka naší obchodní ředitelky. Stará se o největší zákazníky a zahraniční obchod. Ve firmě působí už 15 let, takže se orientuje napříč zpracováním i výrobou všech produktů. Plní funkci interní auditorky, takže si ji nikdo nechceme rozházet.

Hledáme nového OZ

Hledáme nového OZ

Obchodní zástupce pro specializovanou výrobu, to jest plní přání zákazníků, kteří potřebují něco řezat, seříznout, zkrátit nebo převinout. Zároveň Vám poradí s potiskem. Má rád výzvy a hledání řešení pro atypická zadání. Jeho revírem je celá ČR a hlavním cílem naprostá spokojenost zákazníků.

Ikona servis
Marek Kleiner

Marek Kleiner

Asistent obchodního zástupce pro specializovanou výrobu. Řeší Vaši zakázku od nabídky až po reklamaci. Marek je také zkušený kalkulant, kterého nejspíš potkáte někde mezi kanceláří a výrobou, kde dohlíží, aby k Vám přišlo vše včas a v té nejlepší kvalitě. Vždy s úsměvem.

+420 465 323 936

Radka Filipiová

Radka Filipiová

Spolu s Pavlou zajišťuje zákaznickou podporu pro náš e-shop, který také spravuje a aktualizuje o nové položky. Radka dále věnuje dokumentaci, grafice a návrhům naší prezentace na stránkách.

+420 463 033 134

Ikona e-shop
Pavla Zechovská

Pavla Zechovská

Zákaznická podpora pro náš e-shop. Pavla se stará o rychlé vyřízení Vašich objednávek, poradí Vám i s výběrem vhodných produktů. Věnuje se také lokálním zákazníkům z Lanškrouna a okolí.

+420 465 322 714

Patrik Simon

Patrik ist verantwortlich für Marketing und PR im Unternehmen. Er kümmert sich um Markenaufbau, Werbung. Er löst Grafik- und Textkonzepte und unterstützt das gesamte Geschäftsteam und das Unternehmen.

+420 604 273 055