Hledáme dynamickou a progresivní osobnost na pozici obchodní zástupce pro celou Českou republiku a zahraničí

Baví Vás obchod a máte technické myšlení?

Jsme česká rodinná firma zabývající se zpracováním širokého typového portfolia materiálů na bázi podélného i příčného řezání. Vzhledem k progresivnímu vlastnímu výzkumu a vývoji a významným investicím do zpracovatelských strojů jsme schopni nabídnout v této oblasti specializované služby. Chceme se posunout dál a proto rozšiřujeme tým obchodních zástupců.

Co bude Vaše každodenní náplň práce?

  • Péče o stávající VIP zákazníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Udržování dobrých obchodních vztahů v portfoliu zákazníků, pravidelné návštěvy, konzultace nových zadání
  • Individuální řešení každého obchodního případu, spolupráce s technologem, navržení optimálního řešení
  • Služební cesty i do zahraničí
  • Zajištění informační zpětné vazby od zákazníků, průzkum možností trhu v ČR i případně v zahraničí (Evropa)

Co my požadujeme od Vás:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, strojírenské výhodou
  • 2-3 roky praxe na obchodní nebo technické pozici
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost Aj případně Nj na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Jaké čekáme osobnostní předpoklady:

  • Dynamická osobnost zacílená na výsledky a úspěch
  • Obchodní zkušenosti
  • Ochota a schopnost učit se novým věcem, vzdělávat se a pracovat na sobě
  • Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost
  • Časová flexibilita

Na co se můžete těšit:

  • Detailní a pečlivé zaškolení
  • Platové ohodnocení v počátku fixní, po zapracování dle dosažených výsledků  nebo pevné podle toho, která hodnota bude vyšší, po dosažení požadovaných zkušeností a znalostí fixní složka + provize bez limitu výše
  • Rozmanitou práci, velmi zajímavou a stále s možností dalšího rozvoje na bázi nových technologických inovací
  • Příjemný a přátelský  kolektiv v české rodinné firmě
  • Mobilní telefon, notebook, automobil i k osobnímu použití
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní benefity
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

 Strukturované životopisy zasílejte na e-mail: personalni@stepa.cz

 STEPA s.r.o., Sázavská 995, Lanškroun, tel. 465 322 710, www.stepa.cz