Stepa
Menu
Menu
Stepa
Menu
Menu

Manažer/ka a správce/kyně e-shopu

Hledáme nadšence, který si náš e-shop vezme kompletně na starost a podaří se mu tempo růstu ještě zvýšit!

Koho hledáme?

Jsme Stepa a náš firemní e-shop roste už druhým rokem v desítkách procent. Hledáme nadšence, který si náš e-shop vezme kompletně na starost a podaří se mu tempo růstu ještě zvýšit!

Zaujme nás někdo plný energie, chuti, pozitivního přístupu a týmový hráč. Práce s e-shopem se u nás nedá odsedět, hledáme především někoho iniciativního, kdo bude sypat jeden nápad za druhým, co na e-shopu zlepšit, jaké produkty zařadit a jak nastavit ještě lepší bonusy pro naše zákazníky.

 

Co konkrétně u nás budeš dělat?

Hlavní náplní práce je servis právě pro naše zákazníky, kteří si objednávají - tzn. zařídit, aby každému dorazilo včas přesně to, co si objednal. To zahrnuje jak mailovou, tak telefonickou komunikaci, spolupráci s naší expedicí a často i s nákupem. Další část práce je na e-shopu jako takovém - cenotvorba, vymýšlet nové produkty, akce, sledovat novinky na ostatních e-shopech a přicházet s nápady, jak to dělat lépe, hravěji a rychleji. V případě dovolené zaskočíš za velice milou kolegyni, která obsluhuje zákazníky z Lanškrounska a blízkého okolí (se vším tě ráda seznámí a zaučí).

 

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Určitě se ti bude hodit zkušenost s obsluhou nějakého e-shopu. Úplně cizí by ti neměly být pojmy jako konverze, PNO, ale na tohle vše ti bude po boku náš markeťák Patrik, který se kompletně o všechny kampaně a data postará. Na tobě bude z těchto dat vymyslet, co a jak dál. Není potřeba umět programovat, na veškerou technickou podporu máme samozřejmě perfektní spolupráci. Na tobě bude vymýšlet tu obchodní část, strategii e-shopu, jeho další směřování, vyhodnocování prodejnosti, akcí, vymýšlení bannerů atd. V plánu máme také kompletní refresh stránek - právě na tom už by ses měl podílet a vymyslet, co na nové šabloně e-shopu vypilovat.

 

Výhodou bude, pokud budete umět

Alespoň základy angličtiny se v on-line světě vždycky hodí. K tomu trochu obchodního uvažování, smysl pro zodpovědnost a hlavně nápady.

 

Co vám můžeme nabídnout

Stabilní práci - pokud se chytneš, určitě si tě rádi necháme a poskytneme ti dlouhodobé zázemí včetně dobré kávy. K tomu přidáme 5 týdnů dovolené a možnost se vzdělávat. Podle zkušeností ti nabídneme i odpovídající mzdu.

Zajímá tě víc? Přijď k nám na pohovor a rádi si s tebou povykládáme 🙂

Zaujala vás nabídka?

Životopis a kontakt posílejte na:
personalni@stepa.cz
nebo kontaktujte:
cart