Operátor - obsluha stroje

Máte zájem posílit náš výrobní tým? Přijmeme obsluhu strojů na zpracování papíru, folií a jiných materiálů příčným nebo podélným řezáním.

Co bude Vaše každodenní náplň práce

Obsluhovat řezací stroje na zpracování papíru, folií a jiných materiálů příčným nebo podélným řezáním.

Co my požadujeme od Vás:

  • Minimálně středoškolské vzdělání - vyučení
  • Samostatnost a odpovědný přístup k práci.

Jaké čekáme osobnostní předpoklady:

  • Ochota a schopnost učit se novým věcem, vzdělávat se a pracovat na sobě
  • Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost

Výhodou je

  • vyučení ve strojírenském oboru, mechanikem nebo seřizovačem, s maturitou.

Na co se můžete těšit:

  • Detailní a pečlivé zaškolení
  • Pravidelný výdělek, platové ohodnocení po zapracování dle dosažených výsledků - za kvalitně odvedenou práci nadprůměrnou mzdu
  • Příjemný a přátelský kolektiv v české rodinné firmě
  • Firemní benefity a další zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, telefonní tarify, ...)
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

Práce je ve dvousměnném provozu, Po-Pá.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Přijďte se podívat, rádi Vám sdělíme více informací osobně.

Strukturované životopisy zasílejte na e-mail: personalni@stepa.cz

STEPA s.r.o., Sázavská 995, Lanškroun, tel. 465 322 710, www.stepa.cz

Zaměstnavatel:

STEPA s.r.o.

Kontaktní osoba:

Ing. Lenka Faltýnková :     personalni@stepa.cz

Adresa:

Sázavská 995, 56301 Lanškroun - Žichlínské Předměstí, Česká republika

Telefon:

465 322 710