Pracovník údržby

Máš rád, když stroje pravidelně klapou? Jsi manuálně zručný a dokážeš pracovat v týmu? Nabízíme místo pracovníka údržby na plný úvazek. Práce na dvě směny – 7,5h pracovní doba.

Nabízíme místo pracovníka údržby na plný úvazek. Práce na dvě směny – 7,5h pracovní doba.

Pracovní náplň

  • údržby a opravy strojů a zařízení
  • výroba jednoduchých výrobních přípravků nebo prostředků
  • spoluúčast na instalacích nových zařízení
  • spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě
  • identifikování opotřebovaných dílů
  • analýza poruchy a její následné odstranění

Co bys měl/a umět, vědět, mít…

  • středoškolské vzdělání min. vyučení ve strojním či oboru elektro by bylo super, ale není podmínkou
  • zkušenosti na podobné pozici ve výrobní společnosti– ale netrváme na tom, pokud se cítíš být údržbářem tělem a duší, určitě nás to zajímá víc, než kolonka v životopisu
  • technické myšlení a manuální zručnost
  • určitě oceníme, pokud můžeš nastoupit hned, nebo co nejdříve. Pokud se nám budeš líbit a my Tobě, není na co čekat
  • pracovní výsledky, které můžeme ověřit (práce, brigáda, praxe)
  • vyhláška 50 a svářečský průkaz (el. obloukem, plamenem) výhodou

Jaké čekáme osobnostní předpoklady:

  • jsi akční, inovátor, ale zároveň pečlivý a dotahuješ věci do konce
  • máš schopnost převzít plnou odpovědnost za přidělený úkol
  • máš smysl pro týmovou spolupráci
  • ochota a schopnost učit se novým věcem Ti není cizí, stejně jako vzdělávat se a pracovat na sobě – pořádáme školení, a pokud vymyslíš něco, co Ti chybí a co Tě posune ve firmě dál, rádi to zvážíme
  • jsi technický typ, máš blízký vztah k technice a strojům obecně, nedělá Ti problém se seznámit se stroji, pochopit jejich princip a co jsou schopny s materiálem dokázat

Na co se u nás můžeš těšit:

  • detailně a pečlivě Tě zaškolíme – ať víš, v čem jsme dobří, co dokážeme a jak to funguje
  • práce u nás je rozmanitá, určitě to není po pár týdnech rutina
  • nejsme korporát, je u nás příjemná rodinná atmosféra
  • firemní benefity – pokud Tě zajímají, přijď na pohovor a rádi Ti je řekneme

Pokud si Tě vybereme, dostaneš příležitost být špičkovým odborníkem v oblasti zpracování materiálů podélným a příčným řezáním.

Jestliže se Ti bude dařit, rozhodně Tě podpoříme další kvalifikací v našem oboru a dostaneš se k práci na unikátních projektech.

Strukturované životopisy pro výběrové řízení zasílejte na e-mail: personalni@stepa.cz

STEPA s.r.o., Sázavská 995, Lanškroun, tel. 465 322 710, www.stepa.cz