Přijmeme tiskaře – operátora tiskových strojů FLEXO tisk

Máte technické nadání? Máte chuť tvořit v oblasti potisků?

Pro obsluhu potiskovacích strojů hledáme zodpovědné kandidáty, zkušené tiskaře i méně zkušené absolventy na pozici Operátor tiskových strojů flexotisk. Jedná se o práci ve dvousměnném provozu v nepravidelném režimu (víkendy jsou volné).

Co budete dělat?

  • Potiskovat role papíru a jiné materiály
  • Nastavovat, seřizovat a obsluhovat tiskařské stroje
  • Dodržovat výrobní a technologické postupy
  • Dohlížet na kvalitu a rychlost zpracovávané zakázky
  • Manipulovat s rolemi papíru

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní post v expandující rodinné společnosti s dlouholetou tradicí a pevným místem na trhu v ČR i zahraničí
  • Motivující platové ohodnocení
  • Zaškolení na pracovní pozici a možnost dalšího vzdělávání
  • Firemní benefity (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, firemní akce aj.)

Požadujeme:

  • Spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
  • SŠ vzdělání bez maturity
  • Technické či polygrafické vzdělání výhodou, nové pracovníky zaškolíme
  • Zájem a schopnost učit se novým věcem a novým technologiím, vzdělávat se
  • Nekonfliktnost, vstřícné chování a vystupování
  • 100%ní nasazení pro zajištění dobrého jména společnosti
  • Etický, čestný přístup k životu a práci

Strukturované životopisy zasílejte na e-mail: personalni@stepa.cz

STEPA s.r.o., Sázavská 995, Lanškroun, tel. 465 322 710, www.stepa.cz