Velkoobchod a e-shop

Velkoobchod firmy STEPA s.r.o. nabízí bohatý sortiment kancelářských a školních potřeb včetně služeb pro firmy i podnikatele. Nabízí také kompletní sortiment zboží výrobního závodu firmy STEPA s.r.o.

Náš STEPA tým

Petr Kylar

Petr Kylar

Regionální manažer prodeje standardních produktů a zboží. Petr působí ve Stepě už přes dvacet let, takže se v oblasti papírenských výrobků perfektně vyzná a dokáže zákazníkům zkušeně poradit s novými trendy na trhu. Ve volném čase si rád zahraje stolní tenis.

+420 739 033 416

Mapa obchodní zástupci
Gabriela Studená

Gabriela Studená

Petrova asistentka pro prodej standardních produktů a zboží. Zařídí, aby všechny Vaše objednávky dorazily včas a přesně podle Vašeho přání. Skvěle se orientuje v našem softwaru a na počkání loví statistiky všeho (ne)možného.

+420 463 033 119

Hledáme Nového OZ

Hledáme Nového OZ

Na toto místo hledáme třeba zrovna tebe: https://www.stepa.cz/kariera/hledame-obchodniho-zastupce-dravce

+420 603 165 469

Mapa obchodní zástupci
Jaroslava Kollertová

Jaroslava Kollertová

Asistentka pro prodej standardních produktů a zboží. Zařizuje plynulost Vašich objednávek a ráda poradí s výběrem. Věnuje se také grafice a přípravě našich propagačních materiálů.

+420 465 323 935

Blanka Skalová

Blanka Skalová

Blanka je asistentka naší obchodní ředitelky. Stará se o klíčové zákazníky a rozvoj zahraničního obchodu. Ve firmě působí už patnáct let, takže se orientuje napříč zpracováním a výrobou všech produktů. Plní funkci interní auditorky, tudíž dohlíží i na firemní dokumentaci a postupy.

Ing. Tomáš Rothschein

Ing. Tomáš Rothschein

Obchodní manažer pro specializovanou výrobu, to jest plní přání zákazníků, kteří potřebují něco řezat, seříznout, zkrátit nebo převinout. Zároveň Vám poradí s potiskem. Má rád výzvy a hledání řešení pro atypická zadání. Jeho revírem je celá ČR a hlavním cílem naprostá spokojenost zákazníků.

+420 603 282 842

Ikona servis
Marek Kleiner

Marek Kleiner

Asistent obchodního manažera pro specializovanou výrobu. Řeší Vaši zakázku od nabídky až po realizaci. Marek je také zkušený kalkulant, kterého nejspíš potkáte někde mezi kanceláří a výrobou, kde dohlíží, aby k Vám přišlo vše včas a v té nejlepší kvalitě. Potkáte ho vždy s úsměvem.

+420 465 323 936

Radka Filipiová

Radka Filipiová

Spolu s Pavlou zajišťuje zákaznickou podporu pro náš e-shop, který také spravuje a aktualizuje o nové položky. Radka se dále věnuje grafice a návrhům naší prezentace na webových stránkách.

+420 463 033 134

Ikona e-shop
Pavla Zechovská

Pavla Zechovská

Zákaznická podpora pro náš e-shop. Pavla se stará o rychlé vyřízení Vašich objednávek, poradí Vám i s výběrem vhodných produktů. Věnuje se také lokálním zákazníkům z Lanškrouna a okolí.

+420 465 322 714