Velkoobchod a e-shop

Velkoobchod firmy STEPA s.r.o. nabízí bohatý sortiment kancelářských a školních potřeb včetně služeb pro firmy i podnikatele. Nabízí také kompletní sortiment zboží výrobního závodu firmy STEPA s.r.o.

Náš STEPA tým

Petr Kylar

Petr Kylar

Regionální senior manažer prodeje standardních produktů a zboží. Petr působí ve Stepě už přes dvacet let, takže se v oblasti papírenských výrobků perfektně vyzná a dokáže zákazníkům zkušeně poradit s novými trendy na trhu. Jako senior manažer je zodpovědný za zaškolování nováčků a je pravou rukou naší obchodní ředitelky v otázkách strategie. Ve volném čase si rád zahraje stolní tenis.

+420 739 033 416

Mapa obchodní zástupci
Gabriela Studená

Gabriela Studená

Petrova asistentka pro prodej standardních produktů a zboží. Zařídí, aby všechny Vaše objednávky dorazily včas a přesně podle Vašeho přání. Skvěle se orientuje v našem softwaru a na počkání loví statistiky všeho (ne)možného.

+420 463 033 119

Vojtěch Rozmahel

Vojtěch Rozmahel

Regionální manažer prodeje standardních produktů a zboží. Vojta je profesionál, který dokáže zákazníkům poradit a doporučit zboží přesně dle jejich požadavků. Ve volném čase se věnuje sportům obecně, nejvíce mu však k srdci přirostla cyklistika.

+420 603 165 469

Mapa obchodní zástupci
Jaroslava Kollertová

Jaroslava Kollertová

Asistentka pro prodej standardních produktů a zboží. Zařizuje plynulost Vašich objednávek a ráda poradí s výběrem. Věnuje se také grafice a přípravě našich propagačních materiálů.

+420 465 323 935

Blanka Skalová

Blanka Skalová

Blanka je asistentka naší obchodní ředitelky. Stará se o klíčové zákazníky a rozvoj zahraničního obchodu. Ve firmě působí už patnáct let, takže se orientuje napříč zpracováním a výrobou všech produktů. Plní funkci interní auditorky, tudíž dohlíží i na firemní dokumentaci a postupy.

David Vorlíček

David Vorlíček

Obchodní manažer pro specializovanou výrobu (řezání, potisk, archování, převíjení...). David se stará o zákazníky se specifickými požadavky na zpracování materiálů a výrobu produktů dle jejich individuálních přání. Nasazení v práci vyvažuje sportem, kterému věnuje velkou část volného času. Jeho favoritem je fotbal.

+420 603 282 842

Ikona servis
Marek Kleiner

Marek Kleiner

Asistent obchodního manažera pro specializovanou výrobu. Řeší Vaši zakázku od nabídky až po realizaci. Marek je také zkušený kalkulant, kterého nejspíš potkáte někde mezi kanceláří a výrobou, kde dohlíží, aby k Vám přišlo vše včas a v té nejlepší kvalitě. Potkáte ho vždy s úsměvem.

+420 465 323 936

Radka Filipiová

Radka Filipiová

Spolu s Pavlou zajišťuje zákaznickou podporu pro náš e-shop, který také spravuje a aktualizuje o nové položky. Radka se dále věnuje grafice a návrhům naší prezentace na webových stránkách.

+420 463 033 134

Ikona e-shop
Pavla Zechovská

Pavla Zechovská

Zákaznická podpora pro náš e-shop. Pavla se stará o rychlé vyřízení Vašich objednávek, poradí Vám i s výběrem vhodných produktů. Věnuje se také lokálním zákazníkům z Lanškrouna a okolí.

+420 465 322 714

Patrik Simon

Patrik Simon

Patrik má na starost marketing a PR firmy. Stará se o budování značky, reklamy a celkového povědomí. Řeší grafické i textové koncepty a je podporou pro celý obchodní tým i firmu.

+420 604 273 055