Přesné a ostré řezání

Konstruktér strojař

Jste odborník na mechaniku strojů? Jste člověk s vysokým zájmem o uplatnění strojařiny v praxi? Máte zkušenosti s tvorbou výkresů a výrobní dokumentace?

Rád byste využil svých znalostí a zkušeností ve stabilní výrobní společnosti? Pak je tady příležitost právě pro Vás.
Výrobní společnost STEPA s.r.o., Lanškroun přijme zaměstnance na pozici

„Strojař konstruktér“

Jsme výrobní společnost s 25 letou tradicí zabývající se podélným a příčným řezáním,
potiskem papíru, umělých i kovových folií a textilu. Naše produkty i služby prodáváme
na českém i evropském trhu. Našimi zákazníky jsou velkoobchody zabývající se
papírenským i kancelářským sortimentem a firmy, které vyrábí produkty z papíru,
umělých i kovových folii a textilu.
Vlastníme unikátní technologie a know how pro podélné řezání a archování.

Náplň práce:
- návrhy a realizace konstrukčních a technologických řešení pro opravy a úpravy strojů
- tvorba výkresů a výrobní dokumentace
- spoluúčast při řešení technologických postupů ve výrobě
- spolupráce při servisu strojů a zařízení

Požadujeme:
- vysokou školu nebo SŠ technického směru, strojní zaměření
- praxi ve strojírenství nebo konstrukční praxi
- dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
- pozici ve stabilní a perspektivní tuzemské výrobní společnosti
- rozmanitou a zajímavou práci v příjemném kolektivu
- možnost využití konstrukčních znalostí
- motivující platové ohodnocení
- další zaměstnanecké výhody

Pracoviště: Lanškroun.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních
materiálů do společnosti STEPA s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a
uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání.
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v ČJ v
elektronické verzi na e-mail: lenka.faltynkova@stepa.cz.
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Faltýnková, tel.: 465 322 710, www.stepa.cz.

Aktualizováno 21.3.2016