Přesné a ostré řezání

Obsluha velkého řezacího stroje

Máte zájem posílit náš výrobní tým? Přijmeme obsluhu strojů na zpracování papíru, folií a jiných materiálů příčným nebo podélným řezáním.

Stepa s.ro. Lanškroun - výrobní společnost s 25 letou tradicí specializovaná na zpracování papíru, umělých i kovových fólií, textilií a jiných materiálů. Zabývá se tiskem s unikátní technologií pro podélné řezání a archování.
Vyrábí kotoučky do pokladen, roličky do tachografů a kancelářské, školní a hygienické produkty pro český i evropský trh.

Obsluha velkého řezacího stroje - STEPA s.r.o.

Posilujeme pozice výrobního týmu! Přijímáme nové pracovníky!

Co vás čeká:

Obsluhovat řezací stroje na zpracování papíru, folií a jiných materiálů příčným nebo podélným řezáním.

Být zodpovědný za přípravu stroje před započetím práce.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:

Vyučení i bez maturity, samostatnost a odpovědný přístup k práci.

Výhodou bude, pokud budete

vyučeni ve strojírenském oboru, mechanikem nebo seřizovačem, s maturitou.

Co vám můžeme nabídnout:
Pozici ve stabilní a perspektivní tuzemské výrobní společnosti, motivující platové ohodnocení v závislosti na schopnostech uchazeče, zaměstnanecké výhody.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Sázavská 995, Lanškroun - Žichlínské Předměstí

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek, dvousměnný provoz

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Zaměstnavatel:

STEPA s.r.o.

Kontaktní osoba:

Ing. Lenka Faltýnková :     personalni@stepa.cz

Adresa:

Sázavská 995, 56301 Lanškroun - Žichlínské Předměstí, Česká republika

Telefon:

465 322 710