Chystáte se na EET?

Jak vyřešit skladování a úspory při nákupu kotoučků do pokladen.

 

Vážení zákazníci,

jak jste jistě zaregistrovali, mílovými kroky se blíží již definitivní spuštění Elektronické evidence tržeb,  ve stále více oblíbenější  zkratce - EET. Koho se tedy bude týkat?

Od 1. prosince 2016 - ubytovací a hotelová zařízení       

Od 1. března 2017 - maloobchod a velkoobchod

Od 1. března 2018 - ostatní činnosti s výjimkou činností, pro které bude platit zákon od 1. června 2018, např. zemědělství, doprava , svobodné povolání, …

Od 1. června 2018 - vybraná řemesla a výrobní činnosti

Rádi bychom Vám pomohli s řešením zvýšené a specifické poptávky po kotoučích do pokladen, která nepochybně nastane s koncem roku 2016.

Z našich dlouholetých zkušeností vyplývá, že největší problém u kotoučků z termopapíru je se skladováním. Kotouče by neměly přijít do kontaktu zejména se slunečním zářením, teplotou vyšší než 40⁰C, vlhkostí nad 60%, organickými rozpouštědly, materiály z měkčeného PVC apod. Proto je vhodné je balit do menších zákaznických balení, kdy budou v opakovaně uzavíratelných boxech po 5 - 10 kusech, což umožní zákazníkovi maximální komfort při spotřebě a skladování.

Dalším významným aspektem je pohodlná a jednoduchá přeprava k Vašemu zákazníkovi, případně konečnému spotřebiteli. V případě balení kotoučků po menších počtech je možné objednané množství operativně přizpůsobit potřebám zákazníka.

  Všechny Vaše dotazy  rádi zodpovíme.


Mnoho úspěchů Vám přeje

RNDr. Ludmila Ludvíková, obchodní ředitelka Stepa s.r.o.