Co je u nás nového?

Proč nikdo tak dlouho nic nenapsal na web

Po delší odmlce se připomínám zase se zprávami z naší firmy. Ano přiznávám, půl roku nic nenapsat, to není moc dobře :-))

Zásadní změnou, která proběhla, je způsob práce v našem velkoobchodě. Přizpůsobili jsme se obecnému trendu a změnili jsme vzorkovou prodejnu s jejím nepružným a neproduktivním způsobem prodeje na e-shop. To nám umožňuje pracovat efektivněji a rychleji a plnit tak stanovené cíle. Vymyslet nový systém a uvést ho v praxi  sebral mnoho času a nebyl čas psát blog. Po pravdě, v tom frmolu mě ani nic nenapadalo.

Co ale s uvolněným prostorem? I když se to nezdá, najednou se nám uvolnila místnost v suterénu, která má 50 m2! Dlouho jsme uvažovali, co se v takovéto prostoře dá vytvořit. Nová jídelna? Ano, ta co máme je malá, ale už jsme si zvykli na to, že se všichni prostřídáme. Nebo kanceláře? Ale ne, ty co máme nám vyhovují.

Co nám ale chybí, a to citelně, je prostor kde bychom se mohli sejít i s větším množstvím zákazníků nebo i více lidí z naší firmy. Vytvoříme tedy zasedací místnost, která bude zároveň naší pěknou vstupní vizitkou pro každého, kdo přijde. Již jsme si ozkoušeli, že prostor je i pro větší množství lidí vhodný při zákaznickém dnu,i když tehdy jsme vše upravili jen provizorně.

Věřím, že se nám realizace v krátké době podaří, v polovině prázdnin chceme mít hotovo. Takže se všichni těšíme (a ti, co mají na starosti realizaci, doufají).

Další změnou prošla i naše webová stránka. Snažili jsme se, aby pro Vás byla uživatelsky příjemnější a přehlednější. Původně plánovaná drobná kosmetická úprava se nám trochu vymkla z rukou a změnili jsme web docela zásadně. Snad se vám na něm bude dobře vyhledávat a budete spokojeni. Aniž bych se vymlouvala - i tato činnost mi nějak odvála myšlenka na komunikaci s Vámi na blogu.

Ale budu moc ráda, když mi napíšete Vy.

Všem krásné léto přeje

Ludmila Ludvíková, obchodní ředitelka Stepa s.r.o.