Nezapomněli jste na bezdutinkové pokladní kotoučky ECL?

Připomeňme si, proč používat do malých pokladních zařízení a platebních terminálů bezdutinkové pokladní kotoučky ECL.

                                                                                                             

Milí zákazníci,

Je doba dovolených, každý z nás je šťastný, že je u vody, v lese, na houbách u moře nebo v horách. Ale přesto, realita života nám nedovolí zapomenout, že se stále točí kolečko nákupů a prodejů, že lidé stále dostávají pokladní účtenky, a tedy kotoučky do pokladen se používají stále. Věřím, že jste nezapomněli na náš inovativní úsporný bezdutinkový kotouček do pokladen ECL.

Připomeňme si jeho hlavní výhody. Pokud si místo běžného pokladního kotoučku s dutinkou pořídíte kotouček ECL, máte při stejném průměru kotoučku navinuto až o 40% více termo papíru. To Vám výrazně pomůže ušetřit čas i papír vzhledem k tomu, že výměna v pokladně nebo bankovním terminálu nemusí být tak častá. Nehledě na to, že kotouček vyjde i finančně v přepočtu na metry levněji.

Další neméně podstatnou výhodou především pro menší podnikatelské subjekty je možnost koupit si kotoučky zabalené v opakovaně uzavíratelné krabičce po 20 kusech. Kdo si užil při opatrném párání fólie s kotoučky a stejně se dočkal jen toho, že se mu rozsypaly do všech stran, chápe.

Milí zákazníci, užívejte léta a myslete na naše bezdutinkové kotoučky ECL.

Krásný zbytek léta Vám přeje                                                                                             Balení po 20 ks

Ludmila Ludvíková, obchodní ředitelka