Věříte, že EET bude spuštěna opravdu letos?

Jak nejlépe rozhodnout o nejlepší ceně pokladního kotoučku..

Vážení zákazníci,

tak se nám to trošku zamotalo, pořád nevíme, ale snad se již mílovými kroky blíží  definitivní spuštění Elektronické evidence tržeb,  ve stále více oblíbenější  zkratce  - EET.

Dnes bychom si jednoduše vysvětlili, jaké jsou důležité parametry při posuzování ceny kotoučků do pokladen.

Běžně jsme zvyklí na to, že kotouček do pokladen posuzujeme podle těchto vlastností:

  • Typ papíru, ze kterého je pokladní kotouč vyroben – podrobněji zde . Nejčastěji je používán termocitlivý  papír pro průběžný termo potisk.
  • Šíře – je dána zpravidla typem pokladního zařízení, do kterého je pokladní kotouč používán. Nejčastěji používána šíře 80 mm a 57 mm. Tento údaj naleznete v návodu k příslušné pokladně.
  • Průměr kotoučku – rovněž určuje typ pokladny, do které je používán, je to údaj orientační především sděluje, jaký maximální průměr kotoučku je možno použít. Při stejné délce návinu různé zpracovatelské stroje vytvoří nestejný průměr díky diferencovanému nastavení utažení kotouče.
  • Délka návinu pokladního kotoučku – velmi důležitý údaj, na základě kterého je nutno posuzovat cenu spotřebního materiálu do pokladen.

Posuzujte cenu Vašich kotoučků na základě  ceny 1 metru, toto je jediný reálný a srovnatelný parametr při hledání co nejnižší ceny!

 

Podrobné vysvětlení si neváhejte vyžádat zde.

 

Mnoho úspěchů a slunné, příjemné  léto Vám přeje

RNDr. Ludmila Ludvíková, obchodní ředitelka Stepa s.r.o.