Den se Stepou 2017

I se zákazníky jsme slavili 25. výročí založení firmy

Již loňského roku v nás vznikla myšlenka na uspořádání setkání se zákazníky a co se k tomu hodí víc než 25. výročí založení naší společnosti a zároveň otevření nové skladové haly.

Po zhruba dvouměsíčních přípravách vypukla celá akce 6. října 2017.

Poté, co jsme :

  • Změnili vzorkovnu velkoobchodu na společenskou místnost ve čtyřech dnech
  • Objednali chlebíčky
  • Nakoupili občerstvení
  • Zvláště ve výrobě a ve skladu řádně uklidili
  • Sehnali dostatečné množství židlí
  • Vyrobili visačky

… a naladili jsme unavené obličeje do úsměvu…             

                                                                                                           

…přijeli první zákazníci kolem 10 hodiny dopoledne.                                                                      

 

Po malém občerstvení jsme vytvořili skupiny maximálně po 15 lidech a ty vždy se dvěma průvodci vyrazily na prohlídku výroby. Rádi jsme odpověděli na všechny dotazy a měli jsme radost, že výroba zaujala svou rozmanitostí a velkou variabilitou v možnostech zpracování.

Ve skladech jsme neměli odvahu protahovat návštěvu mezi svištícími ještěrkami, proto jsme pro tento den zvolili „klidový režim“. Pro jistotu jsme odsunuli veškeré návozy kamionů z tohoto dne na jindy, přece jenom riziko se nám zdálo přílišné. Odměnou nám bylo, že skladníci opravdu jezdili pomalu a nikomu se nic nestalo.

Po prohlídce si všichni ještě měli možnost si odpočinout a občerstvit se  a poté již  vyrazit do Deštného v Orlických horách, kde probíhala společenská část našeho setkání.

Počasí nám příliš nepřálo - čímž je hezky vyjádřeno, že lilo jako z konve. Ale přesto jsme si všichni užili alespoň „indoorové“ aktivity – bazén, masáže, šipky i kulečník a stolní fotbálek. Dokonce ve zhruba 20 minutách, kdy nepršelo si někteří z nás rychle zkusili lukostřelbu.

Večerní raut jsme posunuli na 18.hodinu  a ještě před ní jsme si vyslechli zajímavý ( i přesto, že zapomněl doma papírovou nápovědu :-)) projev pana ředitele P. Tecla. Není špatné pochopit, v jak těžkých podmínkách a za jakých osobních i finančních obětí je možné z ničeho vybudovat firmu střední velikosti… Vzhledem k množství cen, které jsme plánovali pro turnaje v lukostřelbě a foot golfu jsme zaimprovizovali a odměnili mnohé ze zákazníků za správně vyplněné a poté i slosované dotazníky.

A pak už jsme jedli, pili, tancovali a bavili se casinem dlouho do noci…….

Bylo to krásné : -)