Stepa
Menu

O nás

Poskytujeme našim zákazníkům výjimečné služby v oblasti přesného, podélného i příčného řezání. Potiskujeme nejen papír, ale i různé druhy materiálů, jako jsou fólie či textilie. Díky dlouhodobým zkušenostem a vlastnímu technologickému vývoji pomáháme našim partnerům při zpracování jejich materiálů a realizaci zakázek.

Stepa

Vyrábíme produkty především z papíru se zaměřením na kancelářské, školní a výtvarné potřeby, pokladní a parkovací systémy či průmyslové použití. Pomáháme koncovým uživatelům našich produktů ve zvyšování komfortu a efektivity jejich práce, služeb nebo studia.

Dodáváme kancelářské potřeby prostřednictvím vlastního velkoobchodu a e-shopu.

20220526 184252

 

Produkty

Vyrábíme produkty z papíru se zaměřením na kancelářské potřeby, pokladní a parkovací servis, školní a výtvarné potřeby. Zpracováváme vysoce kvalitní papír pro výrobky průmyslové i každodenní hygieny. Dodáváme kancelářské potřeby prostřednictvím vlastního velkoobchodu a maloobchodu.

O nas produkty 1 1

 

Co umíme, služby

Poskytujeme výjimečné služby v oblasti přesného, podélného i příčného řezání variabilních materiálů na bázi vlastního unikátního dlouhodobého technologického vývoje dle požadavků zákazníků.

Jsme schopni pracovat i s materiálem dodaným zákazníkem přímo dle jeho zadání. Zpracujeme nejen papír, ale i netkané textilie, textilie, fólie, kovové fólie a další.

arrow-right